Náš veľký partner BOTTARI

BOTTARI SPA najväčší v Taliansku

Spoločnosť Bottari sa za 60 rokov prepracovala od rodinnej spoločnosti až po logistické centrum s rozlohou skladov 50 000 metrov štvorcových a niekoľkými obchodnými zastúpeniami po celom svete. Bottari sa špecializuje na autopríslušenstvo, motocykle, bicykle a úžitkové vozidlá. Hlavným cieľom spoločnosti je ponúkať pútavý dizajn výrobkov a obalov s vysokým štandardom kvality pri zachovaní vynikajúceho pomeru medzi kvalitou a cenou.      

20190701_181038 20190701_181055 20190701_181113

 

Bottari: klasické doplnky, šport a pôvab pre všetky typy ciest

Bottari Logo

 

Značka Bottari zastrešuje rad výrobkov pre všetky potreby motoristu, od športových výrobkov až po rodinné, bez zanedbávania kvality a dizajnu.

 

 

 

Revolution: športové autodoplnky

Revolution Logo

 

Značka Revolution označuje produkty vo svete automobilov za netradičné. Motoristická revolúcia nechce zostať bez povšimnutia, chce presadiť svoj štýl dizajnu, ktorý odráža ich charakter.

 

 

 

 

Bottari Bike: Doplnky pre cyklistov všetkých vekových kategórií

BottariBikeProfessionalLogo

 

Značka Bottari Bike označuje vybrané príslušenstvo pre všetky typy bicyklov a bicyklistov. Cieľom je zušľachtiť tento dopravný prostriedok a dopriať bezpečnosť, estetiku a komfortom bicyklistovi bez zanedbania efektívnosti.

 

 

 

Bottari SOS: všetko, čo potrebujete na bezpečné cestovanie

BottariSOSLogo

 

Značka Bottari SOS zastrešuje rad výrobkov určených na uspokojenie potreby každého motoristu v prípade autonehody, núdze alebo  nepredvídateľných udalostí. Cieľom je minimalizovať nepohodlie a umožniť pokračovanie cesty.

 

 

 

Revolution Girl: auto pre ženu

Revolution Girl Logo

 

Značka Revolution Girl je navrhnutá tak, aby zodpovedala chuti a potrebám jemnejšieho pohlavia. Toto príslušenstvo je vytvorené v dokonalej harmónii s dnešnou ženou - nezávislou, plnou osobnosti a s vášňou šoférovať svoje auto.

 

 

 

X-TRA, Last Technology: 

XTraLogo

 

Značka X-TRA Last Technology má dlhoročné skúseností vo svete automobilového príslušenstva. Značka bola vytvorená na identifikáciu množstva produktov, od mnohých automobilových batérií, žiaroviek, stieračov a chemických výrobkov pre starostlivosť o vaše vozidlo, s kvalitou a bezkonkurenčnou cenou, ktorá sa rýchlo presadila v tomto odvetví ako skutočná referenčná značka.

 

 

Americký gigant GULF: 

Gulf Logo

 

Najvyššia kvalita výrobkov pre automobily v plnej súčinnosti s Americkým gigantom GULF, lídrom v odbore. Z tejto vzájomnej dôvery sa rodí špecifická línia automobilových výrobkov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.