Náš veľký partner BOTTARI

BOTTARI SPA najväčší v Taliansku

Spoločnosť Bottari sa za 60 rokov prepracovala od rodinnej spoločnosti až po logistické centrum s rozlohou skladov 50 000 metrov štvorcových a niekoľkými obchodnými zastúpeniami po celom svete. Bottari sa špecializuje na autopríslušenstvo, motocykle, bicykle a úžitkové vozidlá. Hlavným cieľom spoločnosti je ponúkať pútavý dizajn výrobkov a obalov s vysokým štandardom kvality pri zachovaní vynikajúceho pomeru medzi kvalitou a cenou.      

20190701_181038 20190701_181055 20190701_181113

 

Bottari: klasické doplnky, šport a pôvab pre všetky typy ciest

Bottari Logo

 

Značka Bottari zastrešuje rad výrobkov pre všetky potreby motoristu, od športových výrobkov až po rodinné, bez zanedbávania kvality a dizajnu.

 

 

 

Revolution: športové autodoplnky

Revolution Logo

 

Značka Revolution označuje produkty vo svete automobilov za netradičné. Motoristická revolúcia nechce zostať bez povšimnutia, chce presadiť svoj štýl dizajnu, ktorý odráža ich charakter.

 

 

 

 

Bottari Bike: Doplnky pre cyklistov všetkých vekových kategórií

BottariBikeProfessionalLogo

 

Značka Bottari Bike označuje vybrané príslušenstvo pre všetky typy bicyklov a bicyklistov. Cieľom je zušľachtiť tento dopravný prostriedok a dopriať bezpečnosť, estetiku a komfortom bicyklistovi bez zanedbania efektívnosti.

 

 

 

Bottari SOS: všetko, čo potrebujete na bezpečné cestovanie

BottariSOSLogo

 

Značka Bottari SOS zastrešuje rad výrobkov určených na uspokojenie potreby každého motoristu v prípade autonehody, núdze alebo  nepredvídateľných udalostí. Cieľom je minimalizovať nepohodlie a umožniť pokračovanie cesty.

 

 

 

Revolution Girl: auto pre ženu

Revolution Girl Logo

 

Značka Revolution Girl je navrhnutá tak, aby zodpovedala chuti a potrebám jemnejšieho pohlavia. Toto príslušenstvo je vytvorené v dokonalej harmónii s dnešnou ženou - nezávislou, plnou osobnosti a s vášňou šoférovať svoje auto.

 

 

 

X-TRA, Last Technology: 

XTraLogo

 

Značka X-TRA Last Technology má dlhoročné skúseností vo svete automobilového príslušenstva. Značka bola vytvorená na identifikáciu množstva produktov, od mnohých automobilových batérií, žiaroviek, stieračov a chemických výrobkov pre starostlivosť o vaše vozidlo, s kvalitou a bezkonkurenčnou cenou, ktorá sa rýchlo presadila v tomto odvetví ako skutočná referenčná značka.

 

 

Americký gigant GULF: 

Gulf Logo

 

Najvyššia kvalita výrobkov pre automobily v plnej súčinnosti s Americkým gigantom GULF, lídrom v odbore. Z tejto vzájomnej dôvery sa rodí špecifická línia automobilových výrobkov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie