Clona na čelné sklo proti mrazu

3 položiek celkom
chranic na stierace carpassion
Akcia
€2,50 –54 %
€1,16

Chránia stierače pred snehom, ľadom a mrazom, vhodné pre všetky stierače

Kód: 10001
plachta na celne sklo mini carpassion
Akcia
od €8,20–49 %
od €4,21

Plachta na čelné sklo zabráni tvorbe ľadu na čelnom a bočných sklách čo vám ušetrí čas

Kód: 10012/M
zimna clona na celne sklo mala
Akcia
od €4,20–66 %
od €1,47

Clona na čelné sklo bráni tvorbe ľadu na čelnom skle čo vám ušetrí čas.

Kód: 10010/MAL

Pomerne malá investícia do ochrany čelného skla proti námraze vás môže ochrániť pred zamrznutými, boľavými prstami a úplne zbytočným poškriabaním čelného skla.

Prečo kupovať plachtu proti námraze na čelné sklo?

  • Chráni čelné sklo pred poškriabaním a prasklinami. Nárazy spôsobené padajúcim snehom, vietor, poletujúce vetvičky a rôzne iné predmety môžu spôsobiť prasklinky a poškodenie čelného skla. Clona proti námraze zabráni priamemu kontaktu predmetov s čelným sklom a chráni ho pred poškodením.
  • Udržuje čelné sklo čisté. Na prednom skle sa môže hromadiť prach alebo listy. Plachta proti mrazu je dobrý spôsob, ako zabrániť, aby sa nečistoty nedostali na čelné sklo, keď auto práve nepoužívate.
  • Chráni prístrojovú dosku pred UV lúčmi. Ak necháte svoje auto zaparkované na otvorenom priestranstve, vystavíte ho slnečným lúčom UV, ktoré môžu spôsobiť vyblednutie palubnej dosky. Clona na aute zabráni poškodeniu vozidla pred nadmerným slnečným žiarením.
  • Šetrí čas. Clona na čelné sklo proti mrazu zabráni tvorbe ľadu na čelnom skle. Aby ste odstránili ľad alebo sneh, nemusíte používať škrabku, čo vám ušetrí čas a úsilie. Stačí odstrániť kryt a pohodlne vyparkovať auto.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.