Gumová vanička do kufra VW Golf VII 2013 → (horná poloha)

Kód: 837094VW
Tip
Značka: Rigum
€20,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.10.2020

Gumová vanička je ideálna na zimné obdobie pre jej jednoduché čistenie a zvýšený okraj ktorý chráni nákladný priestor. Zhotovená tak, aby presne sadla do kufra vášho auta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gumová vanička vyrobená na mieru: VW Golf VII 2013 a novšie (horná poloha)

Presná gumová vanička do kufra sadne na mieru práve do vášho VW Golf VII 2013 a novšie (horná poloha). Nemusíte nič orezávať ani prispôsobovať. Gumové vaničky majú už od výroby prispôsobený tvar, ktorý priamo kopíruje tvar kufra a samotná guma je vyrobená z pevnej kaučukovej zmesi. Zo spodnej strany vaničky sa nachádzajú výstupky, ktoré slúžia ako protišmyková plocha, čím sa zamedzí nežiaducemu pohybu.

Jednoduchá údržba a vodeodolnosť gumovej vaničky

Klasická gumová vanička je hlboká cca 1,5 cm. Odporúčajú sa používať celoročne, čím ochránite látkové časti interiéru pred znečistením od blata, snehu, posypovej soli alebo kamienkov.

Ako už naznačuje názov, tak gumové vaničky do auta sú z ľahko umývateľného a nepremokavého materiálu. Práve jednoduchá údržba je nespornou výhodou v zimných mesiacoch alebo v období dažďa.

Údržbu je možné vykonávať na to určeným čistiacim prostriedkom, ktorým je aktívna pena na gumené časti a pre dosiahnutie najlepšieho efektu lesku a predĺženie životnosti odporúčame pravidelne používať oživovač na gumené časti.

Dodatočné parametre

Kategória: Vanička do kufra na Volkswagen
Materiál: Gumená
Model vozidla: Golf VII
Rok výroby: 2013 →
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.