Gumové rohože do auta

2 položiek celkom
51008 2 gumova rohoz 72 x 49 cm
Akcia
€6,70 –35 %
€4,38
Kód: 14190
6318 gumova rohoz obojstranna 1ks 63 x 44 cm
Akcia Tip
€4 –35 %
€2,60

Univerzálna gumená rohož s dvojitou čelnou plochou, ktorá sa používa na strane vodiča aj spolujazdca. Rohož má špeciálnu protisklzovú podložku, ktorá dokonale prilieha k spodnej...

Kód: 14102

Gumové autorohože vyrobené pre váš model auta

Presné autorohože sadnú na mieru práve do vášho typu a modelu vozidla. Nemusíte nič orezávať ani prispôsobovať. Podlahové gumy do auta majú už od výroby prispôsobený tvar, ktorý priamo kopíruje podlahu auta a samotná guma je vyrobená z pevnej kaučukovej zmesi. Navyše je na šoférovej strane v oblasti pedálov spevnená, aby sa obmedzilo mechanickému poškodeniu počas šoférovania. Zo spodnej strany sa nachádzajú výstupky, ktoré slúžia ako protišmyková plocha, čím sa zamedzí nežiaducemu pohybu.

#ShowMore#

Gumové rohože so zvýšeným alebo nízkym okrajom

Klasické gumové rohože s nízkym okrajom sú hlboké cca 1,5 cm. Odporúčajú sa používať celoročne, čím ochránite látkové časti interiéru pred znečistením od blata, snehu, posypovej soli, kamienkov alebo mokrých topánkam po daždi. V prípade, že sa vo vozidle pravidelne preváža viac ľudí alebo si jednoducho potrpíte na zachovaní nepoškodeného interiéru vášho štvorkolesového miláčika, tak určite odporúčame zainvestovať do gumových rohoží so zvýšeným okrajom. Hĺbka 3 - 4 cm pojme výrazne viac tekutiny, a tak si môžete byť istý, že aj pri väčšom objeme vody zostane textília na podlahe nedotknutá.

Jednoduchá údržba a vodeodolnosť

Ako už naznačuje názov, tak gumové koberce do autaz ľahko umývateľného a nepremokavého materiálu. Práve jednoduchá údržba je nespornou výhodou v zimných mesiacoch alebo v období dažďa. 

Údržbu je možné vykonávať na to určeným čistiacim prostriedkom, ktorým je aktívna pena na gumené časti a pre dosiahnutie najlepšieho efektu lesku a predĺženie životnosti odporúčame pravidelne používať oživovač na gumené časti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.