Držiak ŠPZ

4 položiek celkom
drziak spz s cuvacou kamerou a lcd displejom
Akcia
ZADARMOZADARMO €151,70 –34 %
€99,79

Inovatívny držiak ŠPZ s cúvacou kamerou. Ľahké a diskrétne. Vhodné pre všetky typy automobilov. Vybavený so všetkým potrebným materiálom pre jeho inštaláciu. Praktický LCD...

Kód: 30790
podlozka pod spz cierna
Akcia
€1,10 –22 %
€0,86

Klasický držiak na ŠPZ s otvormi pre univerzálnu montáž

Kód: A01162
Akcia
€5,60 –12 %
€4,93
Kód: 955814_20
podlozka pod spz tyrkysova
Akcia
€5,60 –12 %
€4,93
Kód: 955814_21

Univerzálny držiak ŠPZ na auto

Držiak EČV (evidenčné číslo vozidla = ŠPZ) je jednou z povinných exteriérových doplnkov auta. Jeho hlavnou funkciou je udržať EČV na mieste aj v čase horších poveternostných podmienok, prípadne rýchlej jazdy. Predný aj zadný držiak ŠPZ treba pevne uchytiť a samotná značka musí byť vždy dobre čitateľná

#ShowMore#

Cena držiaka ŠPZ sa pohybuje od pár eur za štandardnú podložku, ktorá bez problémov splní zákonné nariadenia cestnej premávky. Existujú však aj držiaky ŠPZ s kamerou, ktoré navyše zjednoduchšia parkovanie.

Ako vymeniť držiak pod ŠPZ

Montáž držiaka pod ŠPZ je veľmi jednoduchá a intuitívna vec, ktorú bez problémov zvládne každý. Klasický typ držiaka zvládnete s obyčajným skrutkovačom a približne 5 minútami svojho času. Poďme na to:

  1. Oddeliť ŠPZ od držiaka: podobrať šrobovákom samotnú ŠPZ a z držiaka ju jemne vypáčiť
  2. Odstrániť pôvodný držiak: vybrať a uschovať pôvodné šróby
  3. Montáž držiaka na ŠPZ: priložiť nový držiak na miesto pôvodného, tak aby jednotlivé otvory samotného držiaka boli vhodne usporiadané voči otvorom na aute. Šróbami je nutné podložku pevne uchytiť.
  4. Montáž samotnej ŠPZ na držiak: ŠPZ založiť do horných zobáčikov držiaka a jemným tlakom zatlačiť aj spodnú časť ŠPZ.

S výklopným typom je tento jednoduchý úkon ešte jednoduchší. Vloženie a výber ŠPZ z držiaka sa vykonáva pomocou výklopnej spodnej lišty držiaka, kedy ŠPZ-ku jednoducho vysuniete/vsuniete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.