Držiak ŠPZ

Univerzálny držiak ŠPZ na auto

Držiak EČV (evidenčné číslo vozidla = ŠPZ) je jednou z povinných exteriérových doplnkov auta. Jeho hlavnou funkciou je udržať EČV na mieste aj v čase horších poveternostných podmienok, prípadne rýchlej jazdy. Predný aj zadný držiak ŠPZ treba pevne uchytiť a samotná značka musí byť vždy dobre čitateľná

#ShowMore#

Cena držiaka ŠPZ sa pohybuje od pár eur za štandardnú podložku, ktorá bez problémov splní zákonné nariadenia cestnej premávky. Existujú však aj držiaky ŠPZ s kamerou, ktoré navyše zjednoduchšia parkovanie.

Ako vymeniť držiak pod ŠPZ

Montáž držiaka pod ŠPZ je veľmi jednoduchá a intuitívna vec, ktorú bez problémov zvládne každý. Klasický typ držiaka zvládnete s obyčajným skrutkovačom a približne 5 minútami svojho času. Poďme na to:

  1. Oddeliť ŠPZ od držiaka: podobrať šrobovákom samotnú ŠPZ a z držiaka ju jemne vypáčiť
  2. Odstrániť pôvodný držiak: vybrať a uschovať pôvodné šróby
  3. Montáž držiaka na ŠPZ: priložiť nový držiak na miesto pôvodného, tak aby jednotlivé otvory samotného držiaka boli vhodne usporiadané voči otvorom na aute. Šróbami je nutné podložku pevne uchytiť.
  4. Montáž samotnej ŠPZ na držiak: ŠPZ založiť do horných zobáčikov držiaka a jemným tlakom zatlačiť aj spodnú časť ŠPZ.

S výklopným typom je tento jednoduchý úkon ešte jednoduchší. Vloženie a výber ŠPZ z držiaka sa vykonáva pomocou výklopnej spodnej lišty držiaka, kedy ŠPZ-ku jednoducho vysuniete/vsuniete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie