Autodoplnky - KB eshop a predajňa v Žiline

Autodoplnky - KB sa zaoberá dovozom a distribúciou kvalitných doplnkov do auta, náhradných dielov do auta a príslušenstva na bicykel. Ako jediný na Slovensku spolupracujeme s Európskym gigantom Bottari (Taliansko), od ktorého u nás nájdete autodoplnky a doplnky na bicykle vo výbornej kvalite a za priaznivé ceny

Prečo nakupovať v Autodoplnky - KB

  • Expedícia tovaru do 24 hodín
  • Doprava zdarma nad 70€
  • Vrátenie tovaru do 14 dní
  • Kamenná predajňa v Žiline
  • Možnosť platby kartou i v hotovosti (v predajni), na dobierku a bankovým prevodom
  • Vernostný program pre verných zákazníkov
  • Široký výber zo sortimentu: Príslušenstvo do auta, Autodiely a Doplnky na bicykel
  • Ústretový personál, ktorý má skúsenosti viac ako 5 rokov s predajom autodoplnkov, príslušenstva do auta a náhradných dielov pre motorové vozidlá

Autodoplnky - KB eshop

Začali sme cestovať s vami na začiatku roku 2019, aby sme vám spríjemnili a uľahčili vašu cestu autom alebo na bicykli. Využívame 5 ročné skúsenosti  s predajom autodoplnkov, príslušenstva do auta a náhradných dielov pre motorové vozidlá. Na našom eshope nájdete autodoplnky a príslušenstvo na bicykel, ktorý si môžete jednoducho objednať a poslať priamo k vám domov. Tak ako rozširujeme sortiment, rozširujeme aj priestory a z výdajného miesta sa posúvame k predajni v Žiline na Vlčincoch.

Autodoplnky Žilina Vlčince

Predajňa KB autodoplnky Žilina sa nachádza na Vlčincoch v Dome techniky, hneď vedľa mestskej plavárne Žilina (Vysokoškolákov 2989/6). Kamenný obchod poskytuje zákazníkom možnosť vidieť tovar naživo a nám možnosť držat autodoplnky a doplnky na bicykel uvedené na eshope skladom.

                                                             20191016_155153

Otváracie hodiny predajne

Pondelok - Piatok:  09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 12:00
Nedeľa: Zatvorené

Prístup a parkovanie

Dostatočné množstvo parkovacích miest v okolí predajne umožní šoférom jednoduchý a pohodlný nákup a autodoplnky, prípadne autodiely bez problémov prenesú k svojmu autu. Cyklistov potešíme správou, že popri predajni je frekvetovaná cyklistická trasa, ktorá vedie z Vlčincov priamo do centra Žiliny. Pokiaľ nemáte auto a ani bicykel o jednoduchý prístup sa postará mestská hromadná doprava, keďže asi 200 metrov od predajne sa nachádza autobusová zastávka: Vysokoškolákov, plaváreň.