Sada na čistenie diskov Black Label

Kód: 59828
Akcia
Značka: Nigrin
€32,10 –26 %
sada na cistenie diskov nigrin 1
€32,10 –26 % €23,64
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.9.2021

Čistič diskov NIGRIN Black Label je účinným a bezpečným riešením pre všetky typy diskov. Dôkladne čistí a chráni všetky typy diskov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada na čistenie diskov Black Label

Čistič diskov NIGRIN Black Label je účinným a bezpečným riešením pre všetky typy diskov - vrátane chrómových, oceľových a leštených hliníkových diskov. Je neutrálny voči pH, neobsahuje kyseliny a ponúka testovanú znášanlivosť materiálu s najvyššou možnou účinnosťou: Čistič diskov NIGRIN Black Label jemne a samostatne odstraňuje tvrdé nečistoty z okrajov bez toho, aby napadol povrch. Špeciálna receptúra ​​veľmi dobre priľne k povrchu ráfika a rozpustí špinu. Po ukončení procesu samočinného čistenia sa farba zmení z modrej na fialovú. Potom sa musí disk dôkladne opláchnuť silným prúdom vody. Pri pravidelnom používaní (cca. každé 4 týždne) čistiacich prostriedkov na ráfiky NIGRIN Black Label zabraňuje hlbokému zažratiu brzdového prachu a nečistôt do diskov. Sada Nigrin udržuje čistý vzhľad a hodnotu diskov bez potreby náročnejších čistiacich prostriedkov.

Návod na použitie:

  • Prípravok striekajte na čistý disk. Príprava: Ráfik musí byť na ošetrenie suchý a predovšetkým chladný.
  • Počas samočinného čistenia sa farba indikátora akcie zmení z modrej na fialovú. Keď sa dosiahne tmavofialová farba, proces je dokončený a okraj sa môže opláchnuť vysokotlakovým čističom.
  • Pri pravidelnom používaní približne každé 4 týždne je možné trvalo zabrániť silnému zažratiu brzdového prachu a nečistôt.
  • Opatrne otvorte intenzívny čistič ráfikov a trochu nalejte do veka. Príprava: Pred začiatkom práce si nasaďte ochranné rukavice. Aplikujte len na 1 disk. Keď budete hotový s jedným diskom môžete pokračovať na ďalšie.
  • Ponorte kefu a dôkladne rozotrite na nečistoty (štetinová štruktúra kefy pomáha odstraňovať nečistoty). Prípravok nechajte pôsobiť cca 1 minútu.
  • Nakoniec dôkladne opláchnite koleso (vonku a zvnútra) a kefu vodou a nechajte ho uschnúť. Aplikácia sa môže v prípade potreby opakovať. 
  • POZNÁMKA: Striekacia hlava je nastaviteľná: otvára sa otáčaním doľava - môžete si vybrať medzi širokým vzorom striekania alebo jemným striekaním - tryska sa po otočení doprava až na doraz opäť zatvorí.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie a ošetrenie diskov
Hmotnosť: 1.62 kg
Balenie: Čistič 2x, štetec, rukavie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.